Apie mus

parašė aiste

Arba kodėl bilietai į vieną pusę

Šeimos kelionių blogas One Way Ticket
Šeima nusipirkusi bilietus į vieną pusę

Šeimos kelionių blogas – One Way Ticket (bilietai į vieną pusę), kodėl jis gimė toks? Ruošiantis išskristi gyventi į Filipinus ir kam nors papasakojus, jog bilietus turime tik į vieną pusę arba nežinome, kada grįšime, pasigirsdavo klausimas: „Labai įdomu, kodėl žmonės taip paima ir nusprendžia?“

Viena svarbiausių priežasčių – tai noras atitrūkti nuo šiuolaikinio gyvenimo tempo. Gyvenome Lietuvos sostinėje Vilniuje. Vaikai lankė skirtingas ugdymo įstaigas, skirtingose miesto pusėse. Turėjome du šeimos verslus – kitaip tariant, dirbome per du darbus, būdavo laikotarpių, kai dirbdavome dar kur nors papildomai, kokiame nors projekte.

Kiekvieną kartą grįžus iš atostogų, kelionių, bandydavai sau pažadėti, jog taip neskubėsi, jog bandysi gyventi ramiai, aiškesnėmis mintimis, didesniu dėmesiu sau ir šeimai. Tačiau Vilniaus gyvenimo tempas po poros savaičių įtraukdavo į dar greitesnį gyvenimo tempą, nepaisydamas tavo norų bei planų. Dažnai save paguosdavai, jog visi draugai, pažįstami taip gyvena – todėl mūsų šeima ne išimtis.

Vis dažniau ir dažniau jausdavome giliai širdyje, jog mes taip gyventi nebenorime. Dažnai pagalvodavome apie kraustymąsi gyventi į lietuvišką kaimą. Tačiau kaime mums šaltuoju metų laiku gyventi nesinorėjo. Todėl pradėjome ieškoti vietos pasaulyje, kur visada būtų šiltas oras.

Visada buvome šilumos mėgėjai. Jausdavome, jog tiek anksti ryte keltis, tiek su šypsena gyventi, tiek daugiau darbų atlikti mums yra lengviau, kai už lango šviečia saulė. Na net jeigu nešviečia, tai bent nereikia apsirengti kelis sluoksnius drabužių, jog nesušaltum. Marškinėliai ir šortukai arba lengva vasariška suknelė – ir visa diena lengva, neapsunkusi.

Esame šeima – šiek tiek kitokie, „išsiskiriantys iš minios“. Bent jau taip dažnai girdim iš aplinkinių sakant apie mus. Mėgstame išsikelti neeilinius tikslus ir jų siekti. Draugai sako: „na jūs ir šaunuoliai!“, „na jūs ir drąsūs!“. O mums tai dar vienas tikslas, kurio siekiant būna įdomiau gyventi.

Kelionių blogas apie gyvenimą ir keliones po Filipinus, Aziją bei pasaulį
Dabar gyvename Filipinuose

2017 metų lapkričio mėnesį sutalpinom savo gyvenimą į tris lagaminus ir visi penkiese (Aistė, Rytis, Smiltė, Vakaris ir mūsų ištikimasis draugas šokolado spalvos labrodoras Mančesteris) iškridome į Filipinus, Bohol‘o, Panglao salą. Įsimintina gyvenimo akimirka, kai išeini iš savo komforto zonos ir visiškai nežinai kas laukia toliau.

2018 metų gruodžio mėnesį kartu su lietuviu draugu atvėrėme ką tik pastatyto viešbučio Bamboo Oasis Panglao duris pirmiesiems svečiams. Čia ir mes patys gyvenam, keliautojus po Aziją priimam, džiaugiamės kiekviena pažintim.

Žinom, jog Filipinai – tai tik viena iš gyvenimo stotelių. Keliaujam toliau, vis dar pildome norimų aplankyti šalių sąrašą, turime svajonių pagyventi dar ne viename pasaulio krašte. Dar ne kartą pirksime bilietus tik į vieną pusę 🙂 Taigi taip ir gimė šeimos kelionių blogas – One Way Ticket.

Šeimos kelionių blogas

Savo šeimos tinklaraščiu One Way Ticket norime pasidalinti savo gyvenimo Filipinuose patyrimais, šeimos su vaikais kelionių patirtimi, pasidalinti atrastomis gražiomis pasaulio vietomis, padėti susiplanuoti keliones, įkvėpti daugiau keliauti, o gal net įgyvendinti seniai puoselėtą svajonę – gyventi ten, kur visus metus šilta.

Taip pat norime įkvėpti žmones patiems imtis savo gyvenimo, o ne laukti idealių aplinkybių. Nebijoti svajoti, kelti tikslus bei jų siekti. Norime paskatinti skaitytojus būti drąsiais ir ryžtingais. Juk tai JŪSŲ GYVENIMAS ir JIS BUS TOKS, kokį susikursite PATYS!

Kelionių blogas OneWayTicket
Tai mūsų gyvenimas ir mes jį kuriamės patys, kokio norime

Keliaujate, mėgstate egzotiškus kraštus, planuojate kelionę į Filipinus, Aziją? Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir sekite mus socialiniuose tinkluose
Su meile JUMS Aistė, Rytis, Smiltė, Vakaris